SFSD-40-28-G-11.81-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-40-28-G-11.81-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)