TCSD-13-D-11.14-01-F
- Part Number:
- TCSD-13-D-11.14-01-F
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.928' (282.96mm, 11.14")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)