TCSD-13-D-04.34-01-F-N-RN1
Part Number:
TCSD-13-D-04.34-01-F-N-RN1
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key
Length :
0.362' (110.24mm, 4.34")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)