TCSD-13-S-05.90-01-F
Part Number:
TCSD-13-S-05.90-01-F
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.492' (149.86mm, 5.90")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)