SFSD-25-28-G-03.26-D-NUS
Part Number:
SFSD-25-28-G-03.26-D-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)