TCSD-13-S-39.40-01-F
Part Number:
TCSD-13-S-39.40-01-F
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
3.28' (1.00m)
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)