SFSD-40-30-G-03.26-D-NDS
Part Number:
SFSD-40-30-G-03.26-D-NDS
Color :
Black, Individual
Features :
Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
80
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)