SFSD-25-28-G-06.79-D-NDX
Part Number:
SFSD-25-28-G-06.79-D-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.566' (172.47mm, 6.79")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)