SFSD-07-28-G-07.87-DR-NDS
Part Number:
SFSD-07-28-G-07.87-DR-NDS
Color :
Black, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)