SFSD-05-28-F-07.87-SS
Part Number:
SFSD-05-28-F-07.87-SS
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)