SFSD-14-28-H-11.05-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-14-28-H-11.05-D-NDX
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.921' (280.67mm, 11.05")
- Number of Positions :
- 28
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)