SFSD-50-28-G-03.26-D-NUX
Part Number:
SFSD-50-28-G-03.26-D-NUX
Features :
Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)