SFSD-50-28-G-03.90-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-50-28-G-03.90-D-NDX
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.325' (99.06mm, 3.90")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)