SFSD-50-28-G-03.97-D-NDS
Part Number:
SFSD-50-28-G-03.97-D-NDS
Features :
Polarizing Key
Length :
0.331' (100.84mm, 3.97")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)