FFSD-25-S-12.50-01-N-RW
- Part Number:
- FFSD-25-S-12.50-01-N-RW
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 1.04' (317.50mm)
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)