SFSD-15-28-G-03.54-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-03.54-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.295' (89.92mm, 3.54")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)