FFSD-06-D-25.00-01-F-N
- Part Number:
- FFSD-06-D-25.00-01-F-N
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 2.08' (635.00mm)
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)