SFSD-05-28-G-03.01-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-03.01-D-NDX
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.251' (76.45mm, 3.01")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)