SFSD-05-28-G-03.54-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-03.54-D-NDX
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.295' (89.92mm, 3.54")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)