SFSD-05-28-G-03.70-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-03.70-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.308' (94.00mm, 3.70")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)