SFSD-15-28-G-05.13-DR-NDS
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-05.13-DR-NDS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.428' (130.30mm, 5.13")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)