SFSD-15-28-G-06.10-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-06.10-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.508' (154.94mm, 6.10")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)