SFSD-05-28-G-07.04-DS-NDX
Part Number:
SFSD-05-28-G-07.04-DS-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Flange, Polarizing Key
Length :
0.587' (178.82mm, 7.04")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)