SFSD-15-28-G-06.62-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-06.62-DR-NUS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.552' (168.15mm, 6.62")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)