TCSD-17-D-04.75-01-F-N-P01
Part Number:
TCSD-17-D-04.75-01-F-N-P01
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)