SFSD-15-28-G-06.80-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-06.80-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.567' (172.72mm, 6.80")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)