TCSD-25-S-05.91-01-N-RW
- Part Number:
- TCSD-25-S-05.91-01-N-RW
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)