SFSD-07-30-H-09.50-D-NUS
Part Number:
SFSD-07-30-H-09.50-D-NUS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.792' (241.30mm, 9.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)