SFSD-10-30-F-05.91-SL
- Part Number:
- SFSD-10-30-F-05.91-SL
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)