SFSD-25-28-H-09.99-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-25-28-H-09.99-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.833' (253.75mm, 9.99")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)