SFSD-20-30-G-11.03-DL-NDS
Part Number:
SFSD-20-30-G-11.03-DL-NDS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.919' (280.16mm, 11.03")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)