SFSD-15-30-F-11.80-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-15-30-F-11.80-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)