SFSD-15-30-G-05.50-DR-NUS
Part Number:
SFSD-15-30-G-05.50-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.458' (139.70mm, 5.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)