FFTP-25-D-08.77-01-F-N-R
- Part Number:
- FFTP-25-D-08.77-01-F-N-R
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Length :
- 0.731' (222.76mm, 8.77")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)