SFSD-45-28-G-03.25-DL-NDX
Part Number:
SFSD-45-28-G-03.25-DL-NDX
Color :
Black, Individual
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
90
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)