SFSD-30-28-G-08.50-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-30-28-G-08.50-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.708' (215.90mm, 8.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)