FFSD-17-D-12.50-01-N-RW
Part Number:
FFSD-17-D-12.50-01-N-RW
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
1.04' (317.50mm)
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)