FFSD-17-D-120.00-01-N-D50-M
- Part Number:
- FFSD-17-D-120.00-01-N-D50-M
- Connector Type :
- Socket to Socket (3)
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 10.0' (3.05m)
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)