SFSD-50-28-G-18.00-D-NDS
- Part Number:
- SFSD-50-28-G-18.00-D-NDS
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length :
- 1.50' (457.20mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)