SFSD-07-28-H-03.50-D-NUS
Part Number:
SFSD-07-28-H-03.50-D-NUS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)