TCSD-11-D-10.28-01-F-N
Part Number:
TCSD-11-D-10.28-01-F-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key
Length :
0.857' (261.11mm, 10.28")
Number of Positions :
22
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)