SFSD-50-30-G-03.94-DL-NUS
Part Number:
SFSD-50-30-G-03.94-DL-NUS
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)