SFSD-50-30-G-05.00-DL-NUS
Part Number:
SFSD-50-30-G-05.00-DL-NUS
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.417' (127.00mm, 5.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)