SFSD-50-30-G-12.00-DL-NUX
Part Number:
SFSD-50-30-G-12.00-DL-NUX
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
1.00' (304.80mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)