TCSD-13-D-03.94-01-F-N
Part Number:
TCSD-13-D-03.94-01-F-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)