TCSD-15-D-01.40-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-15-D-01.40-01-F-N
- Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.117' (35.56mm, 1.40")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)