SFSD-15-28-H-03.94-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-15-28-H-03.94-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)