SFSD-15-28-H-05.91-DR-NUX
Part Number:
SFSD-15-28-H-05.91-DR-NUX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)