SFSD-15-28-H-06.75-DL-NUS
- Part Number:
- SFSD-15-28-H-06.75-DL-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.563' (171.45mm, 6.75")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)