TCSD-10-D-11.81-01-F-N-SR
Part Number:
TCSD-10-D-11.81-01-F-N-SR
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)